• jūnijs

    10

    2023
  • 105
  • 0
Lēti 3D paneļu stiprinājumi

Lēti 3D paneļu stiprinājumi

Ja meklējat kvalitatīvus, viegli uzstādāmus un nedārgus paneļu stiprinājumus, tad esat iegriezušies īstajā “placī”! SIA Liepājas Brāļi piedāvā visa veida aksesuārus žogiem, vārtiem un automātikai. Šobrīd piedāvājam 3D paneļu stiprinājumus par labāko cenu Latvijā! Cena atkarīga no apjoma, bet arī mazākā skaitā cena būs viena no zemākajām.

Paneļu stiprinājumi pieejami : zaļā, pelēkā, brūnā un melnā krāsā. Paneļu fiksatori pieejami : 3,4 un 5mm – tā kā derēs jebkuram panelim.

Stiprinājumu skrūves, uzgriežņi, paplāksnes un fiksatori katrs atrodas savā iepakojumā izjauktā veidā un jums nevajadzēs tērēt laiku, lai stiprinājumu vispirms izjauktu un iegūtu visas detaļas tālākam darbam. Tādā veidā jūs ietaupīsiet laiku, ko pavadīt ar ģimeni, draugiem vai sēžot un vērojot jauno žogu, ko nupat uzstādījāt.

Piedāvājam arī atsevišķi nopirkt 25mm garas bultskrūves paneļu stiprinājumiem. Šāda garuma skrūves mūsu tirgū ir diezgan grūti atrodamas.

 

Cenas paneļu stiprinājumiem sākot 0.75 – 1.00 EUR ar PVN. Pasūtījumiem lūdzu aizpildiet mūsu kontaktformuPapildus kurjers, ka atrodaties ārpus Liepājas. Liepājniekiem pievedīsim bez papildus izmaksām.

 

© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?