• februāris

    22

    2023
  • 130
  • 0
3D paneļu žogs Liepājā

3D paneļu žogs Liepājā

3D paneļu žogs ir viens no finansiāli izdevīgākajiem variantiem privātmājām un komercobjektiem. Pieaugot pieprasījumam pēc metāla žogiem, SIA Liepājas Brāļi piedāvā arī 3D paneļu žogu un Štaketa žogu uzstādīšanu Liepājā un citviet Kurzemē.

Paneļu žogs dod iespēju ne vien variēt ar krāsām, materiāla stieples biezumu un augstumiem, bet dod iespēju arī iegūt žogu, kas ir viegli kopjams un ilgmūžīgs. Nepieciešamības gadījumā šo žogu var transformēt. Piemēram, var izņemt divus paneļus+ vienu stabu un to vietā ielikt bīdāmos vārtus vai divviru vārtu un vārtiņu komplektu. Tāpat nepieciešamības gadījumā varam vienus no vārtiņiem laika gaitā izņemt un tā vietā ievietot paneli vai vienkārši vārtiņus ielikt citā žoga daļā un veco vietu aizpildīt ar paneli.

Ja jūs meklējat izturīgu žogu, tad 4 un 5 mm stiepļu paneļi būs gana izturīgi. Lai pasargātu teritoriju no klejojošiem dzīvniekiem, paneli var nedaudz ierakt zemē vai piemaksājot, uzstādīt betona pasētas un betona kājas ap stabiem.

Savukārt industriālajās teritorijās stabus var papildināt ar papildus stabu daļu un dzeloņstieplēm, kas novērsīs jebkādu vēlmi kādam rāpties pāri jūsu žogam.

Ja jums ir nepieciešams 3D paneļu žogs Liepājā vai citviet Kurzemē – droši sazinieties ar mums un saņemiet labāko piedāvājumu!

 

 

© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?