Bojāts žogs
Koka žoga pārkrāsošana

Atjaunosim jūsu žoga izskatu un izturību!

Katrai lietai ir lietošanas pamācība un noteikts kalpošanas ilgums! Arī žogi nokalpo, tiek bojāti un reizēm netiek pareizi uzstādīti, kas var radīt defektus! Ko darīt, kad esat saskārušies ar kādu no situācijām?

Pirms žoga demontāžas un jauna žoga uzstādīšanas būtu labi izsaukt žogu meistaru, lai var tikt novērtēts esošais žogs. Ja bojājumi nav lieli vai tie ir novēršami, žogu var atjaunot un krietni saglābt arī finanses, kas būtu jāiztērē par jauna žoga uzstādīšanu.

Kādus remontdarbus mēs piedāvājam?

Dēļu slīpēšanu un krāsošanu EUR pēc vienošanās
Betona stabu nomaiņu EUR 80.00-100
Vairoga izgatavošana+nomaiņa EUR 70 eur/m
Vārtiņu remonts EUR pēc vienošanās
Betona stabu līmeņošana no EUR 40.00
Koka stabu maiņa EUR pēc vienošanās

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?

Mūsu meistaru reālā darba pieredze un pozitīvais darba rezultāts ir tas uz ko jūs varat paļauties. Mēs notāmēsim jūsu projektu, ieteiksim labākos risinājumus, sarunāsim labākās cenas materiāliem un ķersimies pie darba. Bet kamēr tu domā, šeit būs dažas priekšrocības sadarbībai ar “Liepājas Brāļi” SIA :

 • Neapsolam vairāk kā spējam
 • Laikā izdarīts darbs
 • Sadzirdam klientu
 • Individuāla pieeja tieši tev
 • Labākā kvalitāte
 • Garantēta cena
 • Garantija rezultātam

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kādus žogus remontējat?

  Mēs strādājam ar visa veida žogiem un vārtiem, bet vienmēr izvērtējam katru projektu, lai būtu pārliecināti, ka varēsim jums nodrošināt vēlamo rezultātu. Koka vairogu nomaiņa un remonts, betona stabu līmeņošana/pānešana/nomaiņa,pasētu līmeņošana/nomaiņa, paneļu un sieta žogu remonts , koka stabu nomaiņa, vārtu automātikas remonts.

 • Kā uzzināt cik maksās žoga remonts?

  Ātrākais un vienkāršākais variants ir sazvanīt mūs vai atsūtīt žoga bildes un problēmas aprakstu uz whatsapp 2600 4403. Tālāk jau sazināsimies ar jums, iepazīsimies ar žogu klātienē vai attālināti un sagatavosim veicamo darbu aprakstu un tāmi.

 • Vai žogu var remontēt ziemas mēnešos?

  Visbiežāk remontdarbi tiek veikti gada siltajā periodā, bet ja remontdarbi ir steidzami un tos varam nodrošināt labā kvalitātē, esam gatavi strādāt arī ziemā. Jebkurā gadījumā katram projektam un katram klientam pieiesim individuāli un meklēsim iespējas kā palīdzēt atrisināt tieši jūsu situāciju.

Izmaksu aprēķins

Noskaidro izmaksas savam projektam.

Aprēķināt
© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?