• oktobris

    20

    2022
  • 243
  • 0
Cik izmaksā žoga uzstādīšana?

Cik izmaksā žoga uzstādīšana?

Ar žogu ir kā ar auto, vīnu vai jebko citu, ko iegādājiems – ir zemais gals, ir augstais gals un kaut kas pa vidu. Lai arī ražojam un uzstādām jebkuru žogu kvalitatīvi, cenas atšķiras atkarībā no klienta vajadzībām un vēlmēm. Kāds izvēlas neēvelētu dēli, cits grib ēvelētu ar noapaļotiem stūriem, vēl kāds grib dekoratīvos metāla “dēļus”. Bet lai lieki netērētu jūsu laiku – apskatīsim dažus cenu piemērus.

Vienkāršākais un lētākais būs 3D paneļu žogs ar iebetonētiem stabiem. Šodien tirgū ir daudz pakalpojuma sniedzēji, kas daļu stabus vien iedzen zemē vai iebetonē nekvalitatīvi. No savas puses esam izstrādājuši vairākus piedāvājumus, lai uzlabotu 3D paneļu stabilitāti un ilgmūžību. Protams labāki materiāli un papildus materiāli veido arī papildus izmaksas klientam, bet ja žogs ir plānots uz 15 un vairāk gadiem, tad ir vērts piemaksāt. Vienkāršākajā izpildījumā 3D paneļu žogs izmaksās 25 eur metrā. Tātad ja jums ir 30*40m liels pagalms, tad visa pagalma iežogošana izmaksās 3500 eur + vārtu izmaksas.

Populārākais, bet nu jau vidējais piedāvājums būtu betona stabi ar koka vairogiem. Šādu žogu priekšrocība ir krietni lielāka izturība, iespēja mainīt to krāsojumu un īpašuma cenas pieaugums uz žoga rēķina. Šeit arī visu izteiks klienta prasības, bet vienkāršākajā izpildījumā koka žogs ar betona stabiem izmaksās ap 120-150 eur metrā. Šajā cenā būs iekļauts gan materiāls vairogiem, gan betona stabi un pasētas kopā ar uzstādīšanu.

Nākamais variants būtu kaltie metāla žogi un šādu cenas sāksies ar 250-300 eur metrā.

Kādu žogu labāk izvēlēties? Tas paliek jūsu ziņā, bet mēs esam gatavi jūs uzklausīt, apskatīt jūsu teritoriju un ieteikt ko mēs uzstādītu, ja būtu jūsu “kurpēs”.

© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?