3D paneļu žogs

Nedārgs, ilgmūžīgs, vienkārši uzstādāms, dažādās krāsās un augstumos. Vai šādu žogu meklējat?

Tad iespējams 3D paneļu žogs ir tas, ko esat meklējuši. Šo žoga veidu var uzstādīt ātri  ar zemām izmaksām, un tas pasargās īpašumu no nevēlamiem viesiem. Paneļu žogus ir iecienījuši ne tikai privātmāju īpašnieki, bet arī uzņēmumi un lauksaimnieki. Paneļi un stabi ir pieejami dažādos izmēros un krāsās. Šobrīd iecīnītākais ir 173cm augsts paneļu žogs. Taču, ja jums nepieciešams cits augstums, mēs to piemeklēsim. Savā darbā izmantojam tikai paneļus ar 4 un 5mm rupjām stieplēm.  Zemāk pāris pozīcijas ar cenām, bet precīzai tāmei lūdzu atsūtiet mums ziņu whatsapp, sazvaniet vai aizpildiet IZMAKSU sadaļā formu.

3d panelu augstumi

Paneļu žogiem var iegādāties poļu ražojuma vārtus un vārtiņus ar zemāku kvalitāti, taču varam jums arī uzražot augstas kvalitātes veramos vai bīdāmos vārtus parlabu cenu cenu. Vārtus ir iespējams aprīkot ar automātiku vārtu atvēršanai/aizvēršanai arī pēc to uzstādīšanas. Tāpēc varat dalīt līdzekļus un plānot uzstādīšanas posmus paši.

3D paneļu žoga izmaksas*

3D panelis (173cm *253cm) EUR 19.00
Žoga stabs (230cm - 4x6cm) EUR 12.40
Montāžas stiprinājumi EUR 1.20 / gab.
Žoga uzstādīšana EUR 10.00  8.00/metrā
Vārti 4m + vārtiņi 1m (AR FURNITŪRU) EUR 1050.00
Automātikas uzstādīšana EUR 200.00
*visas cenas ir norādītas bez PVN

Ja vēlaties kvalitatīvus, funkcionālus un pievilcīgus bīdāmos vai veramos vārtus savam žogam, mūsu kompānija ir tā, ko jūs meklējat. Mēs piedāvājam vārtus, kas tiek izgatavoti pēc klienta izmēriem un krāsām, un varam pievienot vārtu automātiku, lai nodrošinātu papildu komfortu. Mēs strādājam ar klientiem, lai nodrošinātu, ka viņi saņem tieši to, ko viņi vēlas. Visa ražotā produkcija ir cinkota un pulverkrāsota, kas pasargās materiālo no korozijas un kalpos ilgus gadus.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?

Mūsu meistaru reālā darba pieredze un pozitīvais darba rezultāts ir tas uz ko jūs varat paļauties. Mēs notāmēsim jūsu projektu, ieteiksim labākos risinājumus, sarunāsim labākās cenas materiāliem un ķersimies pie darba. Bet kamēr tu domā, šeit būs dažas priekšrocības sadarbībai ar “Liepājas Brāļi” SIA :

 • Neapsolam vairāk kā spējam
 • Laikā izdarīts darbs
 • Sadzirdam klientu
 • Individuāla pieeja tieši tev
 • Labākā kvalitāte
 • Garantēta cena
 • Garantija rezultātam

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Cik izmaksā 3d paneļu žogs?

  Paneļu žoga izmaksas ir atkarīgas no jūsu prasībām – žoga augstuma, krāsas un vārtiem. Bet lai orientējoši aprēķinātu vajadzīgo summu, tad būtu jārēķinās ap 20-30 eur metrā ar visu uzstādīšanu. Precīzai cenai lūdzu aizpildiet IZMAKSU sadaļu vai zvaniet/rakstiet mums privāti.

 • Cik ilgi kalpo šāds žogs?

  Vispirms jāvērš uzmanību, ka žoga apkalpošana nākontē praktiski neko nemaksā. Ražotājs paneļiem dod 5 gadu garantiju, taču prakse rāda, ka arī pēc 10 vai 15 gadiem paneļi un stabi nav zaudējuši savu krāsu un stabilitāti. Protams pirms likšanas jāpārliecinās, ka stabi un paneļi ir cinkoti un krāsoti, ne tikai krāsoti, jo tādā gadījumā žogs var aiziet bojā krieti ātrāk.

 • Vai automātiku var uzstādīt vēlāk?

  Tā kā žogu un vārtu iegāde un uzstādīšana prasa lielākus resursus, tad pastāv iespēja dalīt uzstādīšanu pa etapiem. Nepieciešamības gadījumā varam vispirms uzstādīt vārtus, bet vēlāk automātiku. Tāpat varam uzstādīt automātiku bīdāmajiem vārtiem, ko esat uzstādījuši iepriekš vai arī nomainīt esošo automātiku ar kvalitatīvāku vai modernāku.

 • Cik ilgi notiek žoga uzstādīšana?

  Metālu paneļu žoga uzstādīšana aizņem ap 3-4 dienām. Lai arī to citas kompānijas izdara vienā dienā, mēs strādājot pēc saviem kvalitātes principiem vispirms uzstādam stabus, tad ļaujam visam kārtīgi sacementēties un tikai pēc tam liekam paneļus un radam stabiem slodzi. Tāpat, ja tiek likti vārti – vārtu stabi un vārtu pamatne nevar būt pilnībā gatava dienas laikā. Protams, ja ir klienti, kas vēlas to visu izdarīt ātri, nedomājot par žoga mūža ilgumu – varam to izdarīt ātrāk.

Izmaksu aprēķins

Noskaidro izmaksas savam projektam.

Aprēķināt
© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?