Liepājas Brāļi - Kristaps un Uldis

PILNA SERVISA BŪVNIECĪBA

“Liepājas Brāļi” SIA ir ģimenes uzņēmums, ko radīja Uldis Saulkalns un Kristaps Pērkons. Uzņēmuma mērķis bija risināt problēmas būvniecības nišā un koncentrēties uz klientu apmierinātību. Galvenās problēmas ar ko paši bijām saskārušies būvniecībā : 1) termiņi, kas netiek pildīti; 2) meistari, kas sola, bet līdz galam neizdara; 3) vienaldzīga attieksme pret klientu; 4) augstas cenas, kas neatbilst kvalitātei. Lai to atrisinātu mēs par prioritāti noteicām : solīt reālus termiņus, sekot līdzi kvalitātei un risināt problēmas nekavējoši, ja tās rodas būvniecības procesā. Katrs darbinieks vai partneris mūsu komandā ir tikai pēc rekomendācijām, lai varam būt droši par to, ka cilvēks ir uzticams, zinošs un spējīgs darbu novest līdz labam rezultātam. Esam daudznozaru uzņēmums, kas spēs jums nodrošināt :

  • Labākās cenas un darba rezultāta kombināciju
  • Iekļaušanos laikā un budžetā
  • Nodrošināt vienmēr labu rezultātu
  • Profesionālu apkalpošanu gan uzņēmumiem, gan privātpersonām
  • Meistarus ar lielu darba pieredzi savā jomā

AUGSTA KVALITĀTE

Profesionāls darba spēks, plašas zināšanas un katra meistara pieredze būvniecībā palīdzēs sasniegt labāko rezultātu jūsu objektā.

DARBS LAIKĀ

Uzticiet mums darbu, bet mēs parūpēsimies par laika plānošanu un pasūtījuma izpildi bez kavēšanas.

IEKĻAUJOTIES BUDŽETĀ

Rūpīgi plānojot savu darbu un komunicējot ar klientu, mēs sagatavosim jums piemērotu tāmi un pieturēsimies pie tās darba izpildes gaitā.

© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?