• janvāris

    23

    2023
  • 67
  • 0
5 padomi dēļu žoga uzturēšanai

5 padomi dēļu žoga uzturēšanai

Dēļu žogs ir viens no populārākajiem un izturīgākajiem žogu veidiem, ko var izmantot privātmāju un komercobjektu norobežošanai. Lai saglabātu šo žogu kārtībā un tas kalpotu ilgtspējīgi, ir svarīgi veikt regulāru uzturēšanu un žoga apsekošanu.

Pirmkārt, ir jāpārbauda žoga konstrukcija un jānovērš savlaicīgi jebkādi bojājumi. Ja ir kādi bojāti dēļi, tie ir jānomaina, lai novērstu, ka kāds nevēlams viesis var iekļūt jūsu teritorijā.

Otrkārt, ir jāpārbauda un jānovērš korozijas parādīšanās uz metāla detaļām, kas ir žoga konstrukcijā, piemēram, skrūvēm un stiprinājumiem. Ja tie ir korozējuši, tie ir jānomaina vai jāuzklāj aizsargslānis.

Treškārt, ir jāpārbauda un jānovērš jebkāda trūdēšana vai pelējuma parādīšanās uz dēļiem. Ja ir redzama koka sadalīšanās, tā ir jānovērš, lai novērstu turpmākas problēmas.

Ceturtkārt, regulāri jātīra žogs no netīrumiem. Tas var tikt izdarīts, izmantojot augstspiediena mazgātāju, bet izmantojot nelielu spiedienu, lai nesabojātu krāsojumu vai materiālu.

Piektkārt, jāpārbauda un jānovērš jebkādas nevēlamas augu parādīšanās ap žogu, piemēram, krūmi vai koku saknes, kas var bojāt žoga konstrukciju. Tāpat ir jāizpļauj tās vietas, kur koka konstrukcijas var saskarties ar bioloģisku materiālu, piem., zāli.

Vispārējās uzturēšanas izmaksas un laika patēriņš var mainīties atkarībā no žoga lieluma un stāvokļa, taču regulāra uzturēšana var palīdzēt saglabāt dēļu žogu ilgtspējīgu un estētiku.

 

Ja jums nav laika, lai savu žogu apkoptu un salabotu, tad SIA Liepājas brāļi piedāvā arī šādu pakalpojumu gan pašu uzstādītajiem žogiem, gan tiem, ko ir uzstādījis kāds cits. Par iespējam un izcenojumu lūdzu sazinieties ar mums privāti epastā, whatsapp vai zvanot.

© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?