• janvāris

  24

  2023
 • 84
 • 0
10 faktori kā izvēlēties labu žogu

10 faktori kā izvēlēties labu žogu

Žogs prasa nopietnākus ieguldījumus un mums gribas, lai tas kalpo pēc iespējas ilgāk. Bet kam pievērs uzmanību, izvēloties labu žogu?

 

 • Materiāla izvēle: koks, tērauds, betons vai kompozītmateriāls, katrs ar savām izturības un uzstādīšanas īpašībām. Koka žoga priekšrocība ir ekoloģija un elastība. Tērauda žoga priekšrocība ir vienkārša uzstādīšana un ilgāks kalpošanas laiks bez liekas apkopes. Betona žoga priekšrocības ir liela izturība un ilgmūžība, bet tas nebūs piemērot privātiem objektiem. Kompozītmateriālu žogi ir ilgmūžīgi, neprasa lielu apkopi, ir ērti apkopjami, bet tie ir dārgāki par paneļu vai koka žogiem un šobrīd nav tirgū lielas izvēles.
 • Augstuma un biezuma izvēle: žoga augstumam un biezumam jābūt piemērotam privātīpašuma aizsardzībai un nevēlamu apmeklētāju novēršanai. Katrā pašvaldībā ir savi noteikumi, bet vidēji žogs tiek uzstādīts 1.6m -2m augstumā. Izvēloties koka žogu visbiežāk tiek izvēlēts 2cm vai 2.5cm biezs žogs. 3D paneļu žogu iesakām no 4mm, kas ir pietiekami izturīgs gan priekš nevēlamiem viesiem, gan priekš dzīvniekiem.
 • Uzstādīšanas metode un kompānijas izvēle: žoga uzstādīšanas metode ir atkarīga no izvēlētā materiāla un žoga augstuma un biezuma. Uzstādīšanas kompānijai jābūt ar labu reputāciju un pieredzi žoga uzstādīšanas jomā. Pirms pasūtījuma izdarīšanas un līguma noslēgšanas noskaidrojiet kas ir iekļauts cenā un izdomājiet vai kādus no uzstādīšanas procesiem vēlaties veikt paši. Piemēram reizēm klienti izvēlas paši skrūvēt koka žoga vairogus, bet pasūta betona stabu un pasētu uzstādīšanu.
 • Apdares izvēle: žoga apdarei ir jāatbilst apkārtējai videi, būvnoteikumiem un jūsu vajadzībām. Visbiežāk klients izvēlas krāsotu žogu, retāk lakotu. Tāpat izvēloties ranila vai 3d paneļu žogu, visbiežāk tiek izvēlētas brūnu, zaļu un sarkanīgu toņu.
 • Drošības aspekti: žogam jābūt stabilam un jāpilda sava funkcija. Papildus varam ar žogu uzstādīt kustību detektorus ar signalizāciju, kameras un automātisku, kas vienmēr aizslēgs vārtus vai vārtiņus un jums nebūs jādomā par to vai viss ir aizslēgts.
 • Izturība pret laikapstākļiem: žogs jāizvēlas ar izturību pret laikapstākļiem, piemēram, lietus, sniegu, vēju utt. Koka žogiem svarīga ir impregnācija un krāsa, kas elpo, bet metāla žogiem labs krāsojums, kas neļaus parādīties korozijai jau pēc pirmā lietošanas gada.
 • Vides atbilstība: žogs jāizvēlas ar vides atbilstību, piemēram, ar ekoloģiskiem materiāliem un uzstādīšanas metodēm.
 • Izskats un dizains: žogs jāizvēlas ar estētisku izskatu un dizainu, kas atbilst privātmājas fasādes un apkārtējās vides stilam.
 • Cena un žoga atbilstība cenai: labs žogs nekad nav lēts prieks, tāpēc vienmēr ir jāizsver labākais variants starp jūsu vēlmām un iespējām.Lai ietaupītu, varat līdzdarboties žoga uzstādīšanas procesā. Lai arī žoga uzstādītājs pratīs nopirkt materiālus par zemāko cenu tirgū, jums tomēr ir iespēja ietaupīt uz kādiem procesiem, piemēram krāsošanu vai dēļu skrūvēšanu, atstājot uzstādītāja ziņā sarežģītākus procesus, piemēram betona stabu ieguldīšanu zemē un iecementēšanu vienā līmenī un plaknē.
 • Servisa un apkalpošanas iespējas: žogs jāizvēlas ar labām servisa un apkalpošanas iespējām, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un efektīvu darbību. Ja uzstādāt koka žogu, tad vienmēr jāseko līdzi dēļu stāvoklim : krāsojumam, bojājumiem , bet ja uzstādāt metāla žogu, tad jāseko vai neveidojas korozija. Lai atvieglotu jūsu ikdienu – @Liepājas Brāļi piedāvā slēgt vienošanos par ikgadēju žoga apkopi vai arī piedāvā atsevišķus žoga atjaunošanas darbus pēc jūsu pasūtījuma.

Ja šajā sarakstā neatradi sev interesējošu jautājumu – droši sazinies ar mums caur Kontakta Formu un mēs centīsmies sniegt atbildes un risinājumus

 

© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?