ĪSS APRAKSTS

Koka žoga uzstādīšana Liepājā tika uzsākta līdz ar pēdējo salnu beigām. Tāpēc aukstums problēmas nesagādāja. Pēc klienta vēlmēm tika pasūtīti pulverkrāsoti metāla stabi 100x100mm ar metāla biezumu 5mm. Stabos tika iestrādātas “kurpītes” pasētām, bet apakšējais stiprinājums brusēm ir pieskrūvējams un noņemams. Vairogam tika izvēlēti neēvelēti impregnēti dēļi, kas tika krāsoti ar piemērotu krāsu tādā pašā tonī kā stabi.  Pirms žoga uzstādīšanas bija jādemontē vecais žogs, kas sagādāja neplānotas problēmas. Vecā vārta stabiem tika izmantotas tramvaja sliedes, kas bija ne vien smagas, bet tās arī bija iebetonētas ar armatūru. Tādējādi bija sarežģīti pamatus atskaldīt. Uzstādīšana un stabu betonēšana aizķeršanās neradīja.

PAR PROJEKTU

Projekta tips Specpasūtījums
Stabi 1800*100mm - 5mm tērauds (Cinkots+Pulverkrāsots)
Koka vairogs 4360*1510mm - Dēļi neēvelēti 100*25mm
Izmaksas EUR 910.00*
Izbūves laiks 4 dienas
* cenas norādītas bez PVN

DETAĻAS

  • Smagi vecie stabi
  • Nepieciešams sašut ar veco žoga daļu
  • Augsti gruntsūdeņi

Sākotnējā žoga demontāža ievilkas visas dienas garumā, jo metāla sliedes bija pamatīgi iebetonētas izmantojot armatūru. Tāpat demontāžu padarīja grūtāku blakus esošais žogs, kas bija jāsaglabā neskarts.

Sagatavojot bedres jaunajiem stabiem tika konstatēts, ka ir diezgan augsts gruntūdens līmenis. Lai arī tas ļāva strādāt, tomēr stabu cementēšana aizņēma vairāk laika un pasūtītājam nācās uzgaidīt papildus dienu, lai varētu turpināt koka vairogu uzstādīšanu.

Vairoga izbūve un pasētu uzstādīšana norisinājās pēc plāna un nekādas papildus problēmas nesagādāja.

© Copyright 2022 2BRO by QuanticaLabs

Īpaša cena bīdāmo vārtu automātikai

X
Sākt saraksti
1
Varam palīdzēt?
Sveiki! Vai varam palīdzēt?